Display_43_thumb_bedziemy

Będziemy przeszkadzać nadal!

powrót

Niemal każdego dnia przecieram oczy ze zdumienia czytając różnorodne kłamstwa na temat Nowoczesnej: a to że nie oddaliśmy pieniędzy urzędowi skarbowemu, które nie są mu nawet jeszcze należne, a to że nie zajmujemy się tematami społecznymi które w naszym programie zajmują sporo miejsca i były przedmiotem licznych konsultacji, a to że nie mamy programu, choć ten który napisaliśmy jest najpełniejszy z programów wszystkich partii politycznych, a to, że wydajemy pieniądze na PR i prawników, które inne partie przy tych samych obowiązkach wydają w dużo większym zakresie.

O co chodzi? Pijawki dopadły do krtani i piją? Nowoczesna zabrała wszystkim po trochu teraz czas zepchnąć ją ze skały - wszystkie ręce na pokład!

Całe życie myślałam, że o tym kto pracuje w Sejmie decydują Polacy w powszechnych wyborach. Dziś okazało się, że niekoniecznie jest to myślenie powszechne. Najbardziej rozbawił mnie jeden z artykułów zamieszczonych na portalu naTemat, którego tytuł brzmi: O dwa szyldy za dużo... KOD i Nowoczesna zaczynają być już tylko przeszkodą na drodze do sukcesu opozycji. Autor wychodzi ze stwierdzeniem, że oto Nowoczesna powinna się rozwiązać bo wadzi jak mniemam Platformie Obywatelskiej. Swoją drogą zastanawiam się czy to artykuł na zamówienie.

Tak bezczelnego ataku na partię, która wciąż posiada spore poparcie społeczne, jak żyję nie widziałam. Mam wiele powodów by być posłanką Klubu Nowoczesna, które świetnie ujęła w swoim blogu Joanna Scheuring-Wielgus.Zachęcam do przeczytania:

http://scheuring-wielgus.natemat.pl/206791,bedziem...