Display_43_thumb_morawiecki05

Prawda wyszła na jaw

powrót

W końcu trochę prawdy ze strony Pana Morawieckiego, szkoda że na zamkniętym spotkaniu PiS.

1. Mateusz Morawiecki: "Jednym z efektów rządowego programu "500 plus", był skokowy import używanych samochodów z Niemiec." - Nie na tym miał polegać program 500+ i nie na to miały pójść pieniądze. Rząd daje ciche przyzwolenie by pieniądze nie trafiały do dzieci!

2. Mateusz Morawiecki: "W dłuższej perspektywie to nam nie zbuduje PKB. Państwu bardziej niż konsumpcja potrzebne są inwestycje i oszczędności." - Mówię to od początku debaty nad programem 500+, konsumpcja, finansowana z pieniędzy publicznych, która nie pociągnie za sobą inwestycji doprowadzi Polskę do problemów greckich! Rząd swoją nieodpowiedzialnością, świadomie pcha nas w problemy!

3. Mateusz Morawiecki: "… 500 plus jest na kredyt. Zadłużyliśmy się o dodatkowe 20 mld zł, bo chcemy promować dzietność." - Tu Pan Premier nie do końca był szczery, zadłużać się będziemy o kolejne 20 mld zł corocznie, a program nie poprawi dzietności bo nie jest nakierowany na promowanie nowych narodzin.

PRZYWOŁUJĘ PANA PREMIERA MORAWIECKIEGO DO PORZĄDKU. OCZEKUJĘ ODPOWIEDZIALNEJ POLITYKI RZĄDU I POSZANOWANIA PIENIĘDZY OBYWATELI!